Horácký folklorní soubor Pramínek Jihlava

Tábor 2021 – Den 12 – Poslední skaut

11. 8. 2021

Středa 11.8. 7:00 SELČ

Doubrava se probouzí do posledního „pracovního“ dne. Sluncem zalité hřiště nám zpříjemňuje rozcvičku zaměřenou na nácvik Točí se a Horáckých kol. Dopoledne přináší poslední zaměstnání paní Kamily, která po obědě odjíždí domů. Celkově jsou zaměstnání improvizovaná z důvodů probíhajících nácviků, takže např. spojení nejmladších s téměř nejstaršími přináší v gymnastice prvky akrojógy, menší děti jsou samozřejmě letci. Jinak se jedničky a dvojky před obědem strašně moc těší na bazén.

Po obědě máme obyčejný polední klid s ručními pracemi a po něm nácviky. Jelikož se vystoupení kvapem blíží, tak jsou poslední zaměstnání obětována na úkor nácviků. Ti, co zrovna nic nezkouší, jdou do bazénu. 

Pro mnohé děti je překvapením, že den ještě nekončí. Ze dříví, co jsme si připravili na minulý táborák, děláme další a jako bonus si opékáme špekáčky. Ale ani to však není vše. Soutěž pokračuje noční stezkou, při které si týmy musí zapamatovat údaje o Staré Říši. Všichni prochází bez problémů, jen někteří chtějí při cestě zpátky do tábora změnit destinaci na koncert znějící kdesi v dáli. Hlídající instruktoři jsou ale připraveni ihned zasáhnout v případě jakýchkoli nepřístojností. Doubrava po dlouhém dni usíná.Nechte si posílat novinky, informace o vystoupeních
a další zajímavosti emailem.

Odesláno!
Odebírat

Pramínek podporují