Horácký folklorní soubor Pramínek Jihlava

Tábor 2021 – Den 10 – Divoká řeka

9. 8. 2021

Pondělí 9.8. 7:00 SELČ

Dooooooooooooooobré ráááááááááááááááááno, Doubravo. Zlatavé paprsky srpnového slunce zalévají naše obydlí a přívržence folklórních tradic Českého Horácka lákají ze svých kavalců. Nyní vstupujeme do poslední třetiny našeho šestnáctiboje (mluvení, zpěv, rozcvičky, švihadla, původní tance, gymnastika dynamická, gymnastika statická, rytmy, kroky, diagonály, diagonály rukou, tvary, česání, tábornictví, kroje, oblékání). 

Na pomoc za účelem zvýšení kvality nám přijíždí odbornice v oboru, fundovaná spisovatelka a ilustrátorka, Kamila Skopová. Její zaměstnání provází malebné ilustrace staročeských krojů ze všech koutů naší vlasti. Dětem své poznatky předává hravou formou, líbivě a záživně pro uši jak větších, tak menších posluchačů. Kamila je autorkou restaurovaných krojů pro mnoho souborů nejen v České republice, ale i krojů našich krajanů v Chorvatsku.

Bazén se stává běžnou kratochvílí a příjemným zpestřením během odpoledních zaměstnání. Někteří účastníci zájezdu se konečně po deseti dnech naučili udržovat pořádek.

Nechte si posílat novinky, informace o vystoupeních
a další zajímavosti emailem.

Odesláno!
Odebírat

Pramínek podporují