Horácký folklorní soubor Pramínek Jihlava

Tábor 2015: Denní režim verze 2.1

11. 8. 2015

Včerejší změna se nám docela osvědčila, splnila očekávání, ale ještě jsme přikročili k drobné úpravě, která denní režim téměř nijak nenaruší, ale dětem dost pomůže. Nemluvím o ničem jiném, než o prodloužení poledního klidu o půl hodiny. Ten teď trvá od 13:00 do 14:30, pak teprve jsou nácviky (do 16:00), ke konci nácviků už se v jídelně objeví svačina, třetí zaměstnání se posunulo na 16:30, začátek večeře je až v šest (on tak fakticky stejně byl už dřív). A pak si půjdeme hrát. Ale ne dneska, v rámci odpočinkového režimu jsme zrušili večerní hru. A to i z důvodu nutnosti nacvičit „Točí se nám točí“, což jsme nechtěli dělat přes den (kvůli počtu lidí to nejde udělat uvnitř).

Ale co bylo za tenhle den nejdůležitější? Zapršelo! Sice jen chvilku, ale zapršelo. Nejmenší děti a puberťačky měly z deště obzvlášť velkou radost. A taky měl Oto narozeniny, což je hřích, který se neodpouští, a bylo to po zásluze potrestáno.

A pokud budete koukat na fotky, tak k večeři bylo rizoto a Marek se snažil sníst celý kopeček naráz. No, skoro se mu to povedlo, ale ještě se musí hodně učit.

Jalovec 2015-08-11

 

Nechte si posílat novinky, informace o vystoupeních
a další zajímavosti emailem.

Odesláno!
Odebírat

Pramínek podporují